Подорож до міста Лева - Львів та його замки

Страны: Украина
Тип тура: Экскурсионный
Даты заездов: Дата по запросу

Цена: 2 950 грн.

Забронировать

                                                                   

                                                                                                     Подорож до міста Лева. 

 

Дата виїзду: 28.04.19.                                                                                                                                               

1 день

Київ – Львів. Виїзд поїздом.

2 день

Львів. Прибуття до Львова. Зустріч з гідом. Посадка в автобус. «Львів – перлина Європи» - Розпочинаємо з “візитівки міста”, одного з найдавніших і найгарніших його храмів - собору Святого Юра. Святиня, яка розміщена на одному з львівських пагорбів, ще здалеку привертає увагу позолотою куполів, а зблизька вражає розкішшю барокового оздоблення та експресивністю скульптур, серед яких є роботи Йогана Георга Пінзеля. Далі маршрут проходитиме до найвищого пункту Львова - на гору Високий замок. Замок там годі шукати, але панорама звідси відкривається захоплива. З висоти пташиного лету ми побачимо все місто, як на долоні. З висоти у Царство Мертвих. Личаківське кладовище, попри дещо упереджену думку, вважають найгарнішим у Східній Європі. На користь цього говорить і той факт, що ще в середині XVIII століття закохані пари призначали побачення у новоствореному скверику з красивими алеями поміж пам’ятників та гробівців. Його називають “личаківським некрополем” або “львівським вавелем”. Це “музей під відкритим небом”, де зібрана найкраща сакральна скульптура Львова. Трансфер в хостел Ок”. Поселення згідно з правилами хостелу з 14:00, проте за наявності вільних номерів - раннє заселення. Обід. Після обіду пішохідна екскурсія «Таємниці середньовічного Львова». Ви відвідаєте найзагадковіші і таємничі місця Львова, про які все ще ходять легенди. Середньовічний Львів постане перед вами яскравим і живим, таким, яким він був сто - двісті років тому. Ви побуваєте в Італійському дворику, визначних храмах міста, що досі спонукають людей ставати кращими, зокрема, основний храм римо католиків в Україні - Латинська катедра, головний гарнізонний храм країни - храм Св Апостолів Петра і Павла, із підземеллями 14 ст., де сьогодні розміщенні макети Середньовічного Львова; звичайно ж, доторкнетеся до таємниці фресок Вірменського собору, вік якого понад 650 років. Вільний час. Вечеря. Самостійне повернення в хостел. Ночівля.

3 день

Замки Золотої Підкови. Сніданок у кафе в центрі міста. Олеський Замок: Перша письмова згадка про Олеський замок датується 1327 роком, коли він перейшов у володіння Юрія - сина мазовецького князя Ртойдена і руської княжни Марії. Юрія запросили бояри на галицько-волинський князівський престол після того, як згас рід Романовичів. Ця дата дозволяє припустити, що замок зведено одним із синів галицько-волинського князя Юрія Львовича - Андрієм або Левом. Підгорецький Замок: був споруджений в 17 столітті французьким інженером Бопланом, а триповерховий палац спорудив італієць Дель Аква. Цей замок більше схожий саме на палац, ніж на фортецю і різко контрастує з суворими войовничими форпостами Поділля. Вперше в 1445 році згадано в актах Бродських маєток Батієво в селі Підгірці. Можливо це і є укріплення на Підгорецький горі. Обід. Золочівський замок споруджений в 1630-х роках і є цитаделлю з бастіонами. Замок в 17-18 століттях належав Собеським і Радзівіллам. Розташований на горі і оточений валами і ескарпами. На подвір'ї замку споруджено Великий палац і Китайський Палац. Повернення в Львів. Вільний час. Вечеря. Ночівля.

4 день

Львів. Сніданок у кафе в центрі міста. Звільнення номерів. Після сніданку пішохідна екскурсія “Львів за бабці Австрії”. Ця екскурсія є ідеальною для того, щоб продовжити знайомство з містом, розпочате під час екскурсії центральною частиною Львова. Під час неї Ви відвідаєте ті перлини львівської архітектури, які знаходяться трошки далі від центру, але також заслуговують на Вашу увагу, бо є невід'ємною частиною душі міста. Екскурсія проходить по престижних дільницях Львова, збудованих переважно в XIX ст. на початку XX ст., коли Галичина була в складі Австро-Угорської імперії. Під час цієї екскурсії Ви побачите Львівський театр опери та балету, найстаріший готель в Україні, перший львівський хмарочос, вулицю, на якій колись утворювалась знаменита львівська Полтва, побуваєте у палаці родини Потоцьких, та у будинку Вчених. Обід. КВЕСТ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ: програма протягом якої Ви не лише доберетеся до вказаної точки, але й довідаєтесь багато нового про історію міста!!! Вільний час. Вечеря. Трансфер на вокзал.

Вартість тур:

Діти: 2950 грн. + залізничні квитки

Дорослі: 3090 грн. + залізничні квитки

У вартість туру входить: Екскурсійне обслуговування протягом маршруту; проживання - 2 ночі, проживання у 6, 4, 2х місних номерах-зручності на поверсі - хостел “Ок” розташований у центрі міста вул. Кривоноса, 3А; трансфер з вокзалу та на вокзал; 2 сніданки; 3 обіди; 3 вечері; медичне страхування; Вхідні квитки: Личаківський цвинтар, Латинська катедра, Вірменський собор, Італійський дворик, Олеський замок, Підгорецький замок, Золочівський замок, Будинок вчених, Оперний театр.

Комментарии (0)

Добавление комментариев закрыто.

Другие туры

 • В гости к Святому Николаю
  Внимание ! Внимание! Поступило приглашение из усадьбы Святого Николая ! Он ждет деток и взрослых!
  2 680 грн.
 • Город у моря
  Экскурсия по Одессе
  1 045 грн.
 • Подорож до міста Лева
  Львів та його замки
  2 950 грн.
 • Красавица Подолия
  Каменец-Подольский - Хотин-Черновцы-Кристальная Пещера
  1 350 грн.
 • Две жемчужины и крепость
  Автобусная экскурсия :Умань и Одесса ,крепость Аккерман
  1 985 грн.
 • Файне Закарпаття
  Неповторне та чудове Закарпаття !
  1 150 грн.
 • Здравствуй, Одесса!
  Экскурсия по Одессе
  2 285 грн.
 • Різдво у Закарпатті
  Різдво у Закарпатті !!!
  5 490 грн.